خدمات-مشتریان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ضمانت بازگشت وجه تا ۷ روز

فروشگاه اینترنتی ملو کافی جهت اینکه مشتریان اینترنتی با خیالی آسوده تر به خرید خود بپردازند شرایط ضمانت بازگشت وجه را طی ۷ روز کاری به روند کاری خود افزوده.

لطفا متن زیر را بصورت کامل مطالعه نمایید:

۱-درصورتی که کالای ارسال شده برای شما دارای مطابقت با عکس ها و مشخصاتی که در صفحه توضیحات کالا قرار گرفته نیست. شما می توانید در عرض ۴۸ ساعت اولیه ای که محصول را تحویل گرفته اید با فروشگاه تماس گرفته و محصول خریداری شده را مرجوع نمایید.

۲-درصورتی که محصولات غذایی (قهوه و شکلات و …) از تاریخ انقضاشان گذشته باشد شما می توانید با هماهنگی با فروشگاه محصول را مرجوع کرده و وجه خود را پس بگیرید.

۳-درصورتی که کالا های ارسالی از جمله دستگاه های قهوه ساز و امثالهم در زمانی که تحویل می گیرید دچار ضربه یا هرگونه شکستگی و آسیب دیدگی بوده باشند در اسرع وقت با فروشگاه تماس گرفته و اقدام به مرجوع کردن محصول کنید.

۴-در صورتی که به جای محصول خریداری شده شما محصول دیگری ارسال شده باشد.با هماهنگی با فروشگاه اقدام به تعویض و یا درخواست بازگشت وجه نمایید.

منصرف شدن از سفارش:

در صورتی که شما در سایت سفارشی ثبت نموده و مبلغ سفارش را پرداخت نموده اید و سپس از خریدتان منصرف شده اید می توانید در اسرع وقت (قبل از ارسال شدن سفارش : سفارشات تهران در طول روز حداکثر ۲ ساعت و سفارشات شهرستان بعد از ساعت ۲ بعد از ظعر حداکثر تا ۸ ساعت) با فروشگاه تماس حاصل کنید تا سفارش شما لغو شده و وجه شما بازگردانده شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]