بهترین کپسول های نسپرسو کدام است؟ راهنمای انتخاب کپسول های نسپرسو

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)
بهترین کپسول های نسپرسو کدام است؟ راهنمای انتخاب کپسول های نسپرسو

بهترین کپسول های نسپرسو کدام است؟ راهنمای انتخاب کپسول های نسپرسو

با وجودی که بیشتر طرفداران متعهد روستِری[۱] ما دم کنندگان خانگی قهوه هستند که ترجیح می دهند تا نوشیدنی خود را از صفر درست کنند، همیشه افرادی اندکی وجود دارند که از آسودگی و سرعت دستگاه های قهوه ساز خانگی و کپسول ها لذت می برند.

هم اکنون، قهوه سازهای خانگی فراوانی وجود دارند که از کپسول یا غلاف (همانطور که معمولا شناخته می شود) استفاده می کنند. اما شاید یکی از بهترین نام های آشنا، نِسپرسو باشد.

انتخاب ما برای بهترین کپسول های نسپرسو

ما به ترتبیب ۵ مدل از کپسول های قهوه نسپرسو را به عنوان برترین کپسول های نسپرسو انتخاب می کنیم.

-کپسول ریسترتو

کپسول قهوه ریستریتو
کپسول قهوه ریستریتو

– کپسول آرپِجیو

کپسول قهوه آرپجیو
کپسول قهوه آرپجیو

-کپسول روما

کپسول قهوه روما
کپسول قهوه روما

-کپسول لیوانتو

کپسول قهوه لیوانتو
کپسول قهوه لیوانتو

– کپسول وولتو

کپسول قهوه وولتو
کپسول قهوه وولتو

اما همراه انتخاب های عالی بالا مسئولیت نیز می آید. بنابراین ما راهنمای ساده ای را برای انتخاب بهترین کپسول های نسپرسو سازگار با ذائقه شما گردآوری کرده ایم.

چکیده ای سریع: بهترین کپسول های نسپرسو

 

نسپرسو چیست؟

دستگاه های نسپرسو و اقلام خوراکی قهوه توسط کمپانی نسپرسو ساخته می شود که بخشی از گروه غذایی نستله است. برای افرادی که هنگام تبلیغات کانال تلویزیونی را تغییر می دهند یا به آشپزخانه می روند تا نوشیدنی درست کنند، باید نگاهی به مشهورترین تبلیغ نسپرسو نگاهی بیاندازید که “چهره نسپرسو” یعنی جورج کلونی را به نمایش می گذارد.

دستگاه های نسپرسو از یک سیستم اصلی و ثبت شده “غلاف” قهوه برای تولید یک فنجان قهوه با کیفیت بالا استفاده می کند. این دستگاه ها کاملا ضد احمق هستند. تنها کافی است که غلاف انتخابی خود را در دستگاه بگذارید، دکمه آغاز را فشار دهید و در حالی که دستگاه نوشیدنی تان را آمده و می ریزد صبر کنید.

در حالی که دستگاه آب داغ را درون غلاف پمپ می کند، طعم قهوه از آن استخراج می شود و نوشیدنی در فنجان شما ریخته می شود.

پیش از دم کردن می توانید اندازه فنجان خود و کپسول قهوه که قدرت و طعم دلخواهتان را به شما ارائه می کند را انتخاب کنید.

همچنین، از دستگاه نسپرسو می توان برای درست کردن لاته و کاپوچینو استفاده کرد اما برای درست کردن نوشیدنی به دست خودتان باید یک کف ساز برقی شیر به دستگاه خود بیافزایید.

فرهنگ کپسول

نسپرسو انواع فراوانی از کپسول قهوه را برای استفاده در دستگاه های خانگی قهوه ساز خود به بازار عرضه کرده است. هم اکنون می توانید تفاوت های بین آنها را متوجه شده و بهترین مورد را برگزینید.

اما همانطور که می دانید، چالش (و قطعا قهوه) تخصص ما در روستری محسوب می شود.

در اینجا می توانید راهنمای همه جانبه ما به دنیای کپسول های قهوه نسپرسو را بخوانید.

تمامی کپسول های نسپرسو یکسان درست نشده اند

تمامی غلاف های نسپرسو یکسان نیستند.انواع مختلفی از کپسول وجود دارند که یک مجموعه را تشکیل می دهند.

کپسول های اسپرسو

این کسپول ها حاوی قهوه سنتی و با کیفیت است که بیشتر طرفداران قهوه از نوشیدن آن لذت می برند. مجموعه اسپرسو دارای هفت غلاف با قدرت متفاوت است که از قهوه ترکیبی تشکیل شده است.

کپسول های تک منشاء

به همین ترتیب این غلاف ها اسپرسو هستند. تنها قهوه موجود در مجموعه سه غلاف را می توان تا یک منشاء دنبال کرد.

کپسول های لانگو

غلاف های لانگو برای درست کردن یک نوشیدنی “حجیم تر” استفاده می شوند. زمانی که یک لانگو درست می کنید (یا قهوه “بلند”)، در مقایسه با اسپرسو تقریبا از دو برابر آب استفاده می کنید.

کپسول های بدون کافئین

این غلاف ها بدون کافئین هستند. سه غلاف بدون کافئین در مجموعه نسپرسو وجود دارد که از لحاظ شدت طعم شان متفاوت هستند.

می توانید شکل رنگارنگ مجموعه غلاف نسپرسو را در قسمت زیر ببینید که از وبسایت اصلی گرفته شده است.

راهنمای طعم کپسول نسپرسو

هم اکنون کاملا از مجموعه غلاف های نسپرسو و ویژگی های آنها آگاهی دارید. اجازه دهید نگاه دقیق تری به آنها بیاندازیم.

به کپسول های Volluto و Dulsao Do Brazil توجه ویژه کنید. آنها موارد مورد علاقه ما هستند.

اگر مطمئن نیستید که کدام طعم را می خواهید، قویا توصیه می کنیم که سری به بسته های متنوع نسپرسو ما بزنید.

فقط در هنگام سفارش آگاه باشید که تمامی کپسول های نسپرسو با دستگاه های قهوه ساز جدیدتر Vertuoline سازگار نیست.

کپسول های اسپرسو نسپرسو

این کپسول ها نماینده اصلی طیف کپسول های قهوه نسپرسو هستند و همچنین نمایشگر محبوب ترین ترکیبات قهوه کمپانی است.

هفت کپسول در مجموعه اسپرسو بدلیل منشاء مختلف قهوه دارای شدت و طعم متفاوت هستند.

کپسول ریسترتو

این مورد ترکیب عربیکا آفریقای شرقی و آمریکای جنوبی می باشد. تنها مقدار اندکی از روباستا به ترکیب اضافه شده و جداگانه برشته می شود تا ویژگی اندک اسیدی، میوه ای و نامحسوسی که خیلی خوب با اسپرسو قوی همراه می شود را بوجود بیاورد.

علاوه بر این، دانه ها به آرامی برشته می شوند محصولی را بوجود بیاورند که شکلات را به خاطر می آورد. همچنین آسیاب مورد استفاده برای این کپسول ها ریز هستند تا یک نوشیدنی سبک ایتالیایی را بوجود بیاورند.

کپسول آرپجیو

قهوه عربیکا موجود در کپسول آرپجیو از ترکیب دانه های آمریکای جنوبی و مرکزی درست شده است (با ویژگی های میوه ای و مالت مانند که مشخصه قهوه کاستاریکایی هستند). آسیاب ریز به استخراج بیشتر طعم کامل تر کمک می کند.

علاوه بر قدرت، قهوه آرپجیو دارای طعم های ثانویه چوبی و تقریبا کبابی و طعم های نامحسوس کاکائویی می باشد.

کپسول روما

این قهوه نقطه تعادل عربیکا آمریکای مرکزی و روباستا برزیل است که طعمی خوشایند و مانا را در دهان باقی می گذارد.

دانه های مورد استفاده برای درست کردن قهوه روم کمی برشته می شوند و به خوبی آسیاب می شوند که نرمی و درخشندگی را به یک اسپرسو کوتاه و نسبتا ملایم می آورد. چوبی بودن یکی از ویژگی های رایحه آن است.

کپسول لیوانتو

این قهوه از ترکیب قهوه کاستاریکا و کلمبیا درست شده است که به شکل سنتی برای حفظ ویژگی مالتی و میوه ای کشت می شود.

همچنین برشته متوسط قهوه لیوانتو طعم را برجسته و رایحه لطیف، پیچیده و تقریبا کاراملی را به همراه طعم های ثانویه غلات بیرون می آورد.

کپسول وولتو

یکی از موارد مورد علاقه ما در میان اسپرسوهای نسپرسو. والوتو برشته روشن ترکیب قهوه عربیکا برزیل و کلمبیا می باشد که به صورت طبیعی در مزارع کوچک و همسو با سنت های محلی کشت شده است.

در رابطه با طعم، این قهوه شیرین و میوه ای با رایحه متمایز بیسکویت و غلات است.

کسپول کاپریچیو

ترکیب عربیکا آمریکای جنوبی که در ارتفاع بالا کشت شده است و طعمی غنی با اسیدیتی سبکی را به آن بخشیده است که به خوبی با عربیکا برزیل و میزان اندکی از روباستا تعادل ایجاد کرده اند. ویژگی های غلاتی طعم این ترکیب نامحسوس را پوشانده اند.

کپسول Cosi

دارای ویژگی سبک و میوه ای که اسپرسو سبکی را بوجود می آورد که به عنوان نوشیدنی صبحگاهی همراه با یک بیسکوتی[۲] خوب عمل می کند.

این قهوه از ترکیب عربیکا آفریقای شرقی تشکی شده است که ویژگی متمایز و لیمویی شکننده آن را ایجاد کرده است. علاوه بر این، شیرینی و سبکی بوسیله وجود عربیکا آمریکای مرکزی و جنوبی افزوده شده اند.

کپسول های  تک منشاء نسپرسو

گرچه این اقلام نیز همچنان اسپرسو شناخته می شوند، قهوه مورد استفاده برای درست کردن این کپسول ها از یک منشاء آمده اند و ترکیب نیستند.

از این قهوه ها به عنوان قهوه های ممتاز نسپرسو یاد می شود. نوشیدنی که می توانید از این قهوه ها انتظار داشته باشید از نرم و نامسحسوس تا بسیار قوی گسترده هستند. بنابراین برای تمامی ذائقه ها چیزی وجود دارد.

کپسول Dulsao Do Brazil

دانه های قهوه قرمز و زرد بربون از مزارع ارتفاع بالای برزیل جنوبی برای درست کردن این محصول استفاده شده اند. این دانه ها با دست چیده شده و با آفتاب خشک شده اند و همراه موسیلاژ هستند که شیرینی بیشتری را به قهوه آسیاب شده نهایی می افزاید.

علاوه بر این، برشته در خلق این قهوه حیاتی است. برخی از دانه های به صورت روشن برشته شده اند در حالی که سایر آنها مدت زمان بیشتری برشته شده اند تا در نتیجه تعادل ایجاد کنند.

ما عاشق رایحه شیرین و عسلی-افرایی این قهوه هستیم و بر روی بنیانی از بیسکویت مالتی و غلات قرار دارد.

کپسول Rosabaya de Brazil

قهوه تشکیل دهنده این محصول از مزارع کوچک در مرتفع ترین مناطق کلمبیا آمده است.

دانه ها با دست چیده شده اند و با شیوه خیس فراوری شده اند تا یک رایحه شدید را بوجود بیاورد. قهوه خیس سپس در ورق های پوسته خشک شده و به منطقه Paramo de Letras منتقل می شود. آب و هوای اینجا خشک و سرد است و به حفظ طعم دانه ها کمک می کند.

شما از ویژگی های اسیدی و میوه ای آن با بافتی متوسط لذت خواهید برد. از لحاظ رایحه، این قهوه دارای ویژگی های شراب، انگورفرنگی قرمز است.

کپسول های ایندریا از هند

نام این قهوه منشاء آن را لو می دهد.

دانه های عربیکا و روباستا از جنوب هندوستان در مزارع مرتفع در سایه کشت شده اند (در این مناطق فلفل نیز کشت می شود). نتیجه قهوه بسیار خالص، قوی و کمی تلخ می شود.

دانه های عربیکا کمی برشته شده اند تا رایحه های نامحسوس برجسته شوند در حالی که روباستا به خوبی برشته شده است تا قدرت و بافت کامل آن بیرون بیاید. آسیاب مورد استفاده بسیار ریز است تا طعم قهوه و شدت آن را استخراج کند. از لحاظ رایحه، می توان ویژگی های کاکائویی همراه با فلفل هایی مانند جز هندی، فلفل سیاه و میخک را احساس کرد.

کپسول های لانگو نسپرسو

اگر نوشیدنی قهوه طولانی تری را ترجیح می دهید، لانگو را دوست خواهید داشت.

این مجموعه سه غلافی لانگو برای افرادی طراحی شده است که نوشیدنی خود را به صورت طولانی تر دوست دارد. تمامی کپسول های مجموعه لانگو برای استفاده با فنجان ظرفیت ۳.۷ اونسی طراحی شده اند.

کپسول های لانگو فورتیسیمو

این غلاف ها با استفاده از پایه متعادل عربیکا آمریکای مرکزی و جنوبی با ذره ای از روباستا که شخصیت و بافت را اضافه می کند درست شده است.

تکنیک شکافی برشته کردن برای خلق ترکیبی استفاده شده است که ویژگی منشاء های قهوه را تقویت کرده و به میزان بیشتری بافت، تلخی و شدت آن را توسعه می دهد. ویژگی های چوبی و رایحه غلاتی مشخص آن این نوشیدنی را همراهی می کنند.

کپسول لانگو ویوالتو

عربیکا آمریکای جنوبی که برای این ترکیب استفاده شده است در ارتفاع بالا کشت شده است که همراه خود اسیدیته سبکی را دارد. قهوه سِرادو برزیلی بافت این قهوه را تقویت می کند و همراه آن تلخی اندکی را همراه می آورد در حالی که عربیکا اتیوپی ویژگی گلی را اضافه می کند.

دانه های مختلف مورد استفاده در این قهوه به صورت جداگانه برشته شده اند و آسیاب برای بهترین لذت در فنجان قهوه طراحی شده است. در هنگام نوشیدن این قهوه بوی غلات شیرین، گلی نامحسوس و ویژگی های چوبی و برشته شده به مشام تان می رسد.

کپسول لانگو لینیزیو

تهیه شده از عربیکا دستچین برزیلی و کلمبیایی. دانه های بربون برزیلی شسته شده و سپس گوشت آنها جدا می شود و پیش از آنکه زیر آفتاب خشک شوند همچنان در موسیلاژ قرار دارند. دانه های کلمبیایی سپس تخمیر و شسته می شوند.

برشته کردن شکافی مشخصات هر قسمت را استخراج می کند. زمان برشته کردن طولانی تر دانه هایی تیره با ویژگی های مالتی و غلاتی را بوجود می آورد. زمان کوتاه تر مورد استفاده برای عربیکا کلمبیا دانه های روشن تر را تکمیل می کند و ویژگی های شکری و نرم تر که مشخصه آن منطقه هستند را برجسته می کند.

کپسول های بدون کافئین نسپرسو

این مجموعه برای افراد عاشق قهوه است که خواهان مصرف کافئین نیستند.

اما بدون کافئین بودن آن به معنای بی مزه بودن آن نیست و شما همچنان می توانید از این نوشیدنی با کیفیت لذت ببرید (بدون ترس از تاثیرات کافئین).

کپسول های بدون کافئین

دانه های قهوه مورد استفاده در این محصول ترکیب عربیکاهای متعدد کلمبیایی و آمریکای جنوبی با ذره ای روباستا است.

روند کوتاه و روشن برشته کردن ویژگی های میوه ای و انرژی زا نوشیدنی را برجسته می کند. نسپرسو روند آسیاب کردن را نیز دستکاری کرده است تا یک نوشیدنی سبک و در عین حال متمایز را تولید کند. رایحه این نوشیدنی شامل ویژگی شرابی، کره ای و میوه های خشک و تازه است.

کپسول لانگو بدون کافئین

ترکیب عربیکا برزیل و کلمبیا با اندکی روباستا.

روند کُند برشته کردن ویژگی های کبابی قهوه را بیرون آورده و بهبود می بخشد که در رایحه آن نیز منعکس می شود.

کپسول بدون کافئین قوی

Intense همانطور که از نام اش مشخص است حاکی از قهوه ای قوی و دارای طعم متراکم است از عربیکاهای برشته شده تیره آمریکای جنوبی با اندکی روباستا درست شده است که برای استخراج ویژگی های کاکائویی و غلاتی برشته شده این نوشیدنی قوی خوب عمل می کند.

نوشیدنی حاصل از این قهوه دارای ویژگی های قوی شکلاتی و کبای است که در کِرِما و قهوه حاضر است.

جمع بندی

ما بررسی همه جانبه ای را از کپسول های قهوه نسپرسو به شما ارائه کردیم (همچنین اطلاعاتی که می توانید دوستان طرفدار قهوه خود را با آن تحت تاثیر قرار دهید).

 

 

 

[۱] Roastry

[۲] Biscotti

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)