کشینه راهی جذاب برای خرید کردن

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)
کمپین فروشگاه ملو همراه با کشینه

کشینه راهی جذاب برای خرید کردن

خرید کردن همراه با تخفیف یکی از تجربیات لذت بخش و مهیج کاربران اینترنتی محسوب می شود. زمانی که با خرید هر محصول، مقدار هزینه کمتری برای خریدتان پرداخت می کنید حسی سرشار از رضایت به شما دست میدهد. اما مفهومی جذاب تری در کنار تحفیف وجود دارد که روال خرید را از این هم برای کاربران اینترنتی مهیج تر ساخته است ونام این واژه کش بک است که استارت آپی بنام کشینه بتازگی آن را وارد بازار کسب و کار ایران کرده است.

با کشینه بیشتر آشنا شوید!

کشینه نام استارتاپی است که با هدف ترویج خرید اینترنتی بهینه در میان کاربران ایرانی، سودی مضاعف برای هر خرید اینترنتی شما در نظر گرفته است. روال کار آن به این صورت است که کاربر بعد از ثبت نام رایگان و ورود به کشینه در ابتدا مبلغ ۶۰۰۰ هزار تومان هدیه خوش آمدگویی در حساب کاربری خود دریافت میکند و سپس صدها فروشگاه آنلاین در همه اصناف را مشاهده میکند که بر حسب نیاز خود فروشگاه آنلاین مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی لوگوی فروشگاه کلیک مینماید و وارد صفحه ای میشود که تمام پیشنهادهای جذاب آن فروشگاه را مشاهده میکند . بعد از کلیک کردن بر روی دگمه دریافت کشینه  وارد سایت اصلی فروشگاه شده و خرید خود را  طبق روال عادی همیشه انجام میدهد تا بتواند از درصد کش بکی که برای آن فروشگاه اعمال شده برخوردار شود و در مدت زمانی کمتر از ۲۴ ساعت این مبلغ اعمال شده بر روی خرید خود را در حساب کاربری خود در کشینه دریافت کند. و زمانی که این مبالغ کش بک  در حساب کاربری به رقم ۳۰ هزار تومان برسد، فرد می تواند، پول را از حساب کاربری برداشت کرده و به کارت بانکی خود انتقال دهد.

همچنین در مجله اینترنتی کشینه تحت عنوان کش مگ،  فروشگاه هایی که با کشینه همکاری دارند، معرفی می شوند و راهنمای خرید از محصولات و کالاهای اینترنتی در این مجله به کاربران ارائه می شود؛ تا افراد بعد از مطالعه این مطالب راحت تر بتوانند فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود را انتخاب  و از آن خرید کنند و تجربه بهتری کسب کنند.

کاربران کشینه میتوانند ضمن دریافت کش بک برای هر خرید اینترنتی، از کوپن تخفیف فروشگاهها که مخصوص کاربران کشینه تعبیه شده و در صفحه کوپن ها در سایت موجود است استفاده کنند و خریدی به مراتب بصرفه تر را تجربه کنند.

همچنین از دیگر قابلیتهای کشینه میتوان به افزونه کروم اکستنشن اشاره کرد که  کاربران میتوانند با نصب کروم اکستنشن کشینه، از فروشگاههای اضافه شده به سایت و یا پروموشن های گوناگون باخبر باشند. با نصب این کروم اکستنشن کاربران مطمئن می شوند که دیگر هیچ کش بکی را از دست نمی دهند. طرز کار به این صورت است که اگر کاربر به فروشگاهی رود و فراموش کند کشینه خود را فعال کند این افزونه به کاربر یادآوری می کند که از طریق کشینه وارد این فروشگاه شود تا بتواند روی خرید خود کشینه دریافت کند.

همچنین کاربران میتوانند با استفاده از لینک ریفرال کشینه، هریک از دوستان خود را به کشینه دعوت نمایند، پس از ثبت نام و اولین خرید فرد دعوت شده، مبلغ ۸۰۰۰ تومان به جساب کاربری آنها واریز میشود.

تیم کشینه همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات بهتر، حس رضایتمندی بیشتری را برای کاربران خود ایجاد نماید و بدین منظور اقدام به برگزاری کمپین های مشترک با فروشگاههای موجود در سایت کشینه در روزهای خاص و ارائه کش بک های دوبل به کاربران و دادن هدیه  بمناسبت تولد کاربران و بالا بردن درصد های کش بک در پروموشن های مناسبتی …  کرده است.

در راستای این امر درروز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه  کشینه کمپین مشترکی با فروشگاه ملوکافی برگزار میکند و به کاربرانی که از طریق کشینه از فروشگاه ملوکافی خرید کنند دو برابر کش بک (پول نقد) میدهد . کاربران کافی است که از طریق کشینه وارد فروشگاه ملوکافی شده و خرید خود را بصورت عادی و معمول از این فروشگاه انجام دهند. به محض اتمام خرید، کش بک خرید خود را در حساب کاربری  خود مشاهده خواهند کرد که بمناسبت این کمپین این مبلغ دو برابر خواهد بود.

شما هم با خرید از ملوکافی از طریق کشینه در روز دوشنبه کش بک دوبرابر دریافت کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)