FAQs

پاسخ سوالات خود را اینجا بیابید

بله شما می توانید با مراجعه به آدرس فروشگاه ما محصول خود را تهیه نمایید.آدرس ما:

تهران-خیابان بهار شمالی-بالاتر از کوچه موسوی (بختیار) پلاک ۳۴۲

بله شما می توانید به صورت عمده نیز سفارشات خود را به ما اعلام نمایید و با توجه به قیمت اعلام شده مدیریت فروش سفارشات خود را ثبت و دریافت نمایید.

بله در صورتی که محصول مورد نظر شما مرتبط با حوزه کاری ما باشد شما می توانید نوع و مدل محصول خود را به ما اعلام نموده تا در صورت امکان محصول مورد نظر شما تهیه و یا بروی سایت قرار بگیرد.

در صورتی که محصولی موردنظرشما می باشد اما بروی سایت ناموجود می باشد می توانید با تیک زدن گزینه اطلاع رسانی از طریق پیامکی از موجود شدن محصول با خبر شوید و یا با تماس با پشتیبانی فروشگاه(ایمیلی و یا تلفنی) از زمان موجود شدن محصول مورد نظرتان با خبر شوید.

بله انبار و مجودی تمامی محصولات برروی وبسایت ملوکافی هر لحظه بروز می شود و تمامی محصولات دارای انبار و موجودی بروز می باشند.

با توجه به اینکه گاهی در سیستم پستی مشکلاتی پیش می آید امکان اینکه سفارشات گاهی اوقات دیرتر به دست مشتریان می رسد و گاهی بدلیل مشکلاتی همچون در محل نبودن و یا … مرسوله مرجوع می شود در صورت وقوع این مشکل برای شما با شماره ها و یا پشتیبانی ایمیلی فروشگاه اطلاع داده تا سفارش شما پیگیری و یا دوباره ارسال شود.

گاهی در صورت مشکل در اتصال درگاه های پرداخت به وبسایت و یا مشکلات فنی سرور درگاه های بانکی احتمال اینکه پرداخت شما ناموفق باشد وجود دارد در صورتی که با این خطا روبرو شدید به هیچ وجه نگران نباشید  در صورت کسر مبلغ از حساب شما وجه شما بصورت اتوماتیک بعد از ۷۲  بصورت خود ار به حساب شما بازخواهد گشت. در صورت هرگونه مشکلی میتوانید با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

بله سایت ملوکافی داری نماد اطمینان الکترونیک وزارت صنایع و معادن و همچنین نماد ستاد ساماندهی و عضو انجمن کسب و کار های اینترنتی می باشد و شما با خیالی آسوده می توانید خرید و یا سفارشات خود را ثبت نمایید

فروشگاه اینترنتی ملوکافی جهت رضایت مشتریان بر روی انواع محصولات ارائه شده تا ۷ روز کاری پس از تحویل کالا توسط مشتری گارانتی بازگشت وجه اعطا نموده .که در صورت نارضایتی از محصول مطابق نمودن محصول با عکس درج شده در سایت و یا خرابی دستگاه و یا .. سر رسید تاریخ انقضا مشتریان می توانند با هماهنگی با تیم پشتیبانی ملوکافی اقدام به مرجوع کردن کالا نمایند.