سوالات متداول

در هر بار خرید از ملوکافی به صورت اتوماتیک 2 درصد از کل مبلغ خرید شما بروی کیف پول حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد. اما شما تنها در خرید بعدی می توانید از این مبلغ استفاده کنید. به طور مثال اگر جمع خرید شما 300 هزار تومان باشد, مبلغ 6 هزار تومان به کیف پول حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. شما از این مبلغ می توانید در خرید بعدیتان استفاده نمایید.

شما می توانید در هر زمان که می خواهید کیف پول خود را شارژ کنید تا در آینده از اندوخته کیف پول خود استفاده کنید. همچنین در صورتی که سفارش خود را مرجوع کردید, می توانید درخواست شارژ کیف پول را بدهد. طبق قوانین و مقررات ملوکافی هیچ گونه دخل و تصرفی در کیف پول شما نخواهد داشت و همواره اندوخته کیف پول شما محفوظ خواهد ماند.

در بعضی از موارد با توجه به اینکه سفارشات شهرستان بصورت پستی ارسال می شود احتمال دارد محصول خریداری شده شما در فرایند حمل و نقل دچار آسیب شود,با توجه به اینکه تمام مرسولات پستی وبسایت ملوکافی در زمان ارسال بیمه می شوند خواهشمندیم در زمان تحویل مرسوله از دریافت جعبه های آسیب دیده توسط پست خودداری نمایید و سریعا مساله را با شماره های فروشگاه در میان بگذارید.

همچنین در صورتی که بسته در ظاهر دارای سلامت بود و محتویات بسته دچار آسیب دیدگی بودند می تواند با شماره های فروشگاه تماس حاصل کنید تا مشکل شما پیگیری شود.

در این موارد لطفا سریعا با شماره های پشتیبانی سایت تماس گرفته و مشکل سفارش خود را به اطلاع همکاران ما برسانید تا سفارش شما تصحیح شود.