چای و قهوه

 • ۰ out of 5

  جعبه چوبی ۱۰ خانه ای چای کیسه ای Bambum

  جعبه چوبی بامبوم ,محصولی جذاب و بسیار کاربردی می باشد که به شما امکان می دهد تی بگ (چای کیسه ای ) خودتان را در یک محفظه ی چوبی زیبا از جنس چوب بامبو نگه داری نمایید. ظاهر کلاسیک و بافت زیبا ی چوبی و همچنین داشتن ۱۰ خانه برای قرار دادن طعم های مختلف ,همه و همه این محصول را مناسب برای دفتر کار و منزل و یا اتاق شما می کنند.

  این محصول ساخت کشور ترکیه می باشد و دارای درب شیشه ای نیز می باشد.

  ۱,۰۰۱,۸۸۰ریال
 • ۰ out of 5

  جعبه چوبی ۶ خانه ای چای کیسه ای Bambum

  جعبه چوبی بامبوم ,محصولی جذاب و بسیار کاربردی می باشد که به شما امکان می دهد تی بگ (چای کیسه ای ) خودتان را در یک محفظه ی چوبی زیبا از جنس چوب بامبو نگه داری نمایید. ظاهر کلاسیک و بافت زیبا ی چوبی و همچنین داشتن ۶ خانه برای قرار دادن طعم های مختلف ,همه و همه این محصول را مناسب برای دفتر کار و منزل و یا اتاق شما می کنند.

  این محصول ساخت کشور ترکیه می باشد و دارای درب شیشه ای نیز می باشد.

  ۷۱۱,۴۸۰ریال
 • ۰ out of 5

  چای ریستون English Delight (صد گرمی)

  چای ریستون مدل English delight یک محصول بی نظیر از ترکیب چای سیاه سیلان می باشد که دارای عطر فوق العاده و دارای گیرایی و بدنه قوی می باشد . این محصول به صورت برگ چای ارائه می شود و در قوطی های ۱۰۰ گرمی ارائه می شود. این محصول تولید کشور انگلستان و شرکت ریستون می باشد.

  ۲۸۶,۰۰۰ریال
 • این محصول با موفقیت به سبد شما افزوده شد:

  چای سبز همراه با رایحه لیمو Heath & Heather

  چای سبز همراه با رایحه لیمو هیت اند هیتر
  چای سبز همراه با رایحه لیمو هیت اند هیتر
  ۰ out of 5

  چای سبز همراه با رایحه لیمو Heath & Heather

  چای سبز همراه با رایحه لیمو Heath & Heather محصولی از کشور انگلستان می باشد . این چای پلچین شده از بهترین چای های سبز موجود بوده که به همراه رایحه لیمو  ارائه می شود. این نوشیدنی خوش عطر و لذیذ به شما حس آرامش و تمرکز بیشتر و رفع خستگی و همچنین افزایش متابولیسم بدن را هدیه خواهد داد . چای سبز همراه با رایحه لیمو در بسته بندی های کیسه ای بوده و تنها کافیست داخل آب جوش قرار داده شود. در هر بسته بندی از این محصول ۲۰ عدد چای کیسه ای موجود می باشد.

  ۲۸۰,۰۰۰ریال
 • ۰ out of 5

  دمنوش اورگانیک انگور سیاه Heath & Heather

  دمنوش صد در صد اورگانیک انگور سیاه هیت اند هیتر (Heath & heather ) محصولی بی نظیر و کاملا معطر می باشد که از انگور های سیاه  تابستانی  تهیه شده . طعم و عطر عالی و همچنین خاص آن باعث شده یکی از دمنوش های ممتاز Heath & Heather  کشور انگلستان باشد . این محصول در بسته بندی های کیسه ای و به تعداد ۲۰ عدد می باشد.

  ۲۸۰,۰۰۰ریال
 • ۰ out of 5

  دمنوش چای سرخ و سنجد دریاییGrowers cup (یک کیلوگرمی)

  دمنوش گیاهی  چای سرخ و سنجد دریایی  (Tea brewer) که محصولی جدید و با طراحی جالب از شرکت دانمارکی Growerscup می باشد. هر بسته از این محصول شامل برگه های چای رویبوس، آلبالوی وحشی، برگه های خشک سیب، و سنجد دریایی می باشد، و به این ترکیب باید مقداری برگه های خشک توت و مرکبات اضافه کرد. این محصول در بسته بندی های یک  کیلو گرمی عرضه شده ومناسب برای کافی شاپ ها و رستوران ها و مصرف کنندگان شخصی می باشد که میتوانند بیش از ۱۰۰ فنجان دمنوش بی نظیر نعناع را دم نماییند .این محصول صد در صد اورگانیک بوده و هیچ گونه اسانس و یا مواد نگه دارنده ای در ترکیبات آن استفاده نشده. این دمنوش محصولی از شرکت گرورز دانمارک می باشد.

  ۶,۰۷۲,۰۰۰ریال