در زمان تسویه حساب شما با قبول این گزینه شما قوانین و مقرراتی که درباره ثبت سفارش، ارسال کالا، تحویل کالا و مرجوع کردن کالا می باشد قبول خواهید کرد.

زمان ارسال: مشتریان تهران (فقط منطقه های 1 الی 20)

با توجه به جدول بندی زمان های تحویل، تمامی سفارش ها در بازه زمانی انتخاب شده توسط شما از طریق پیک موتوری ارسال خواهد شد.

نکته: تمامی مرسولات تهران درب ورودی ساختمان تحویل داده می شود و سفیران ما از تحویل مرسوله در طبقات دیگر یا درب واحد شما معذور خواهند بود.

مشتریان شهرستان و حومه تهران (خارج از مناطق 1 الی 20 تهران)

تمامی سفارشات شهرستان در صورتی که قبل از ساعت 10 صبح روز غیر تعطیل ثبت شود در همان روز و در صورتی که بعد از ساعت 10 روز غیر تعطیل ثبت شود فردای آن روز تحویل اداره پست خواهد شد. تمامی سفارشات بصورت پست پیشتاز ارسال می شوند.

همچنین در صورتی که روز بعد از ثبت سفارش تعطیل باشد تمامی سفارشات ثبت شده در اولین روز غیر تعطیل برای مشتریان ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال

تمامی هزینه ها بصورت خودکار در قسمت تسویه حساب منظور می شود و در صورتی که شما سفارش بالای 500 هزار تومان (مبلغ خالص سبد خرید) داشته باشید تمامی هزینه های ارسال رایگان می باشد.

ارسال های رایگان در شهر تهران بصورت پیک موتوری و ارسال ها رایگان در شهرستان بصورت پست پیشتاز می باشد.

در صورتی که به اشتباه مبلغ هزینه ارسال را نیز حساب کرده اید تمام هزینه به حساب شما در ملوکافی بازگردانده خواهد شد.

همچنین پرداخت هزینه ارسال در صورتی که سفارش شما بالای 500 هزار تومان باشد باعث تسریع در ارسال شما نخواهد شد. و تمامی سفارش ها با توجه به جدول زمانی ارسال خواهد شد.

کش بک

درصورتی که برای اولین بار از سایت ملوکافی سفارشی ثبت می کنید مبلغی به عنوان هدیه در کیف پول شما ذخیره می شود، این امر مشروط بر این خواهد که شما از قبل در سایت ملوکافی حساب کاربری بسازید.

همچنین در هر بار سفارش شما 2درصد از مبلغ تا سقف 150 هزار تومان در کیف پول کاربری شما ذخیره خواهد شد.

فاکتور

تمامی فرایند سفارش از طریق ایمیلی که وارد کرده اید و یا شماره موبایلی که وارد کرده اید اطلاع رسانی خواهد شد.

درصورتی که پیامکی برای شما ارسال نمی شود به احتمال بسیار زیاد خط خود را به روی پیام های تبلیغاتی  بسته اید و همچنین در صورتی که ایمیلی برای شما ارسال نمی شود حتما پوشه اسپم خود را چک نمایید.

فاکتور و ریز هزینه های هر سفارش برای مشتری بصورت چاپی ارسال خواهد شد.

همچنین در صورت نیاز به پیش فاکتور برای ارائه لطفا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود.

فاکتور چاپی ملوکافی تنها جهت اطلاع رسانی از جزییات خرید و پرداخت و همچنین خدمات پس از خرید از جمله گارانتی بازگشت وجه و مرجوع کردن کالای ایراد دار اعتبار دارد وهیچ گونه اعتبار حقوقی به عنوان فاکتور رسمی جهت ارائه به اداره مالیات نخواهد داشت.

مالیات

هیچ گونه مبلغی در زمان خرید به عنوان مالیات از مشتری گرفته نخواهد شد.

هزینه ها

تمامی هزینه ها و مبلغ سفارش در فاکتور شما درج می شود واز پرداختن هرگونه مبلغ اضافی از جمله هزینه ارسال و یا هزینه پسکرایه پست و یا تیپاکس به متصدیان ارسال خود داری نمایید.

در صورت بروز این مشکل لطفا با شماره های فروشگاه تماس گرفته تا تمامی هزینه پرداختی به شما بازگردانده شود.

همچنین در صورتی که در زمان تعیین شده توسط شما، در محل حضور نداشته باشید و پیک مرسوله را بازگرداند , هزینه ارسال بار دوم از شما دریافت خواهد شد.

لغو سفارش

شما از طریق پنل کاربری خود می توانید سفارش خود را لغو نمایید در صورتی که موفق به این مساله نشدید با شماره های پشتیبانی تماس گرفته و سفارش خود را لغو کنید.

بررسی اولیه کالا

در زمان تحویل لطفا ظاهر کالای سفارش داده خود را بررسی بفرمایید و در صورتی که آسیبی به بسته شما خورده است از تحویل آن خودداری کرده و با پشتیبانی ملوکافی مظرح نمایید.

همچنین در صورتی که بعد از باز کردن بسته مشاهده کردید که اقلام سفارش شما کم و یا جابه جا ارسال شده اند لطفا با شماره های پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید .

در صورتی که خودتان در محل حضور نداشتید می توانید تا 7 روز پس از تحویل کالا مشکلات سفارش خود را به اطلاع ما برسانید.

گارانتی بازگشت وجه تا 7 روز

فروشگاه اینترنتی ملوکافی جهت رضایت مشتریان بر روی انواع محصولات ارائه شده تا ۷ روز کاری پس از تحویل کالا توسط مشتری گارانتی بازگشت وجه اعطا نموده. که در صورت نارضایتی از محصول مطابق نمودن محصول با عکس درج شده در سایت و یا خرابی دستگاه و یا… سر رسید تاریخ انقضا مشتریان می توانند با هماهنگی با تیم پشتیبانی ملوکافی اقدام به مرجوع کردن کالا نمایند.

شرایط گارانتی 

لطفا متن زیر را بصورت کامل مطالعه نمایید:

۱-درصورتی که کالای ارسال شده برای شما دارای مطابقت با عکس ها و مشخصاتی که در صفحه توضیحات کالا قرار گرفته نیست. شما می توانید در عرض ۴۸ ساعت اولیه ای که محصول را تحویل گرفته اید با فروشگاه تماس گرفته و محصول خریداری شده را مرجوع نمایید.

۲-درصورتی که محصولات غذایی (قهوه و شکلات و …) از تاریخ انقضاشان گذشته باشد شما می توانید با هماهنگی با فروشگاه محصول را مرجوع کرده و وجه خود را پس بگیرید.

۳-درصورتی که کالا های ارسالی از جمله دستگاه های قهوه ساز و امثالهم در زمانی که تحویل می گیرید دچار ضربه یا هرگونه شکستگی و آسیب دیدگی بوده باشند در اسرع وقت با فروشگاه تماس گرفته و اقدام به مرجوع کردن محصول کنید.

۴-در صورتی که به جای محصول خریداری شده شما محصول دیگری ارسال شده باشد.با هماهنگی با فروشگاه اقدام به تعویض و یا درخواست بازگشت وجه نمایید.

چه شرایطی شامل گارانتی نخواهد شد

  1. در صورتی که بسته شامل (مواد غذایی) از جمله قهوه و غیره باشد و شما بسته بندی پامب آن را باز کرده باشید .
  2. در صورتی که دستگاه با توجه به بررسی توسط فروشگاه و رسید تحویل شما دچار شکستگی و سوختگی و غیره شده باشد . و از زمان تحویل آن بیش از 7 روز گذشته باشد .
  3. در صورتی که محصول با توجه به دستورالعمل های راه اندازی آن بدرستی استفاده نشده و شامل آسیب دیدگی و یا خرابی شود .
  4. در صورتی که محصول بعد از مرجوع کردن یکی از قطعات و یا قسمتی از آن گم شده باشد .
  5. در صورت عدم ارسال جعبه ی مادر  کالا.

کم شدن پول از حساب و عدم ثبت سفارش

گاهی در صورت مشکل در اتصال درگاه های پرداخت به وبسایت و یا مشکلات فنی سرور درگاه های بانکی احتمال اینکه پرداخت شما ناموفق باشد وجود دارد در صورتی که با این خطا روبرو شدید به هیچ وجه نگران نباشید  در صورت کسر مبلغ از حساب شما وجه شما بصورت اتوماتیک بعد از ۷۲  بصورت خود از به حساب شما بازخواهد گشت. در صورت هرگونه مشکلی میتوانید با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

حریم خصوصی کاربران

وب سایت ملوکافی برای ارائه سرویس به مشتریان نیازمند است که در بخش های مختلف از جمله ثبت سفارش , سیستم خبرنامه پیامکی , فرم های تماس با ما و یا فرم های مشتریان و ارائه لیست محصولات، اطلاعاتی مانند نام ، نام خانوادگی، شماره های تماس و آدرس را از مشتریان دریافت کند.

تمامی این اطلاعات به منظور سهولت  در امر خدمت رسانی به مشتریان می باشد و تنها در مواردی همچون ارسال رهگیری سفارش و اعلام تکمیل یا لغو سفارشات و یا اعلام موجودی کالا و یا تخفیف ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ملوکافی متعهد می باشد که هرگونه استفاده دیگر به غیر از مواردی که در بالا ذکر شد را از اطلاعات جمع آوری شده نداشته باشد و تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت ملوکافی در نزد این مجموعه محفوظ و مورد حفاظت می باشد.

ملوکافی هیچ گونه دسترسی به اطلاعات پرداخت مشتریان نداشته و تمامی پرداخت های آنلاین در بستر شبکه شتاب (درگاه های پرداخت) صورت می پذیرد و سپس نتیجه (تراکنش موفق یا ناموفق) کاربر به وب سایت ملوکافی ارسال می شود.

ملوکافی متعهد می شود که تمام اقدامات لازم از جمله بستر امن اتصال به درگاه های بانکی و همچنین بازگشت به وبسایت در زمان تکمیل فرایند پرداخت آنلاین را برای مشتریان مهیا نماید.

ملوکافی متعهد می شود تمامی اقدامات لازم برای جلوگیری از دزدی اطلاعات و یا سواستفاده از اطلاعات داده های مشتریان را انجام دهد و در صورت بروز مشکلات مدافع و پیگیر حقوق مشتریان باشد.

همچنین در فرایند ارسال مرسولات نیز اطلاعات سفارش تنها در اختیار متصدی پیک و یا پست قرار خواهد گرفت و در صورت بروز هرگونه سواستفاده ملوکافی مدافع حقوق مشتری خواهد بود.

کاربر لازم است که اطلاعات صحیح باربری و صورتحساب را وارد نماید و در صورتی که اطلاعات کاربری وارد شده صحیح نباشد هیچ گونه مسئولیتی متوجه مجموعه ملوکافی برای احقاق حقوق نمی باشد.