فروش عمده دان های قهوه ملو

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)
پخش عمده دان های قهوه ملو

اشتراک گذاری پست

فروش عمده دان های قهوه ملو

چندین و چند سال قدمت در زمینه واردات , روست , ترکیب حرفه ای قهوه تا به امروز باعث شده تا ملوکافی تجربه فراوانی در زمینه ارائه بهترین دان های قهوه به بازار داشته باشد , یکی از بخش های همیشه فعال فروشگاه ملوکافی در واقع بخش فروش عمده قهوه می باشد .

قلب تپنده هر برند قهوه ای ، قسمت برشته کاری آن است ؛ جایی که تمامی کارهای لازم برای آماده شدن دانه های قهوه برای دم کشیدن ، در آن انجام می گیرد . برشته کردن قهوه یک فرآیند شیمیایی است که در آن عناصر عطری و طعمی قهوه مانند عطم ، اسیدیته ، پس مزه و بدنه قهوه ؛ شکل گرفته و متبلور و متعادل می شود .

لازمه برشته کاری قهوه ؛ شناخت دانه های قهوه و خصیصه های عطری طعمی و همچنین داشتن تجربه کافی و تسلط به دانش برشته کاری است ؛ تا بتوان تمامی پتانسیل های یک دانه خاص قهوه را بروز داد.

در قهوه ملو ؛ ما به قهوه هایی که برای مشتریانمان و کافه داران و همکارانمان ؛ برشته می کنیم ، افتخار می کنیم و اشتیاق ما در ارائه دانه هایی جدید و مرغوب ؛ در هنگامی که مشتریان ما از تجربه قهوه هایی که برشته کرده ایم , لذت می برند و رضایت دارند ؛ بیشتر و بیشتر می شود.

ما در فرآیند انتخاب دانه های قهوه وسواس زیادی به خرج می دهیم و بهترین دانه های خام قهوه عربیکا و روبوستای موجود در کشور را از واردکنندگان آن ، تهیه کرده و آزمایش ها و تست های برشته کاری مختلف را بر روی آنها انجام داده ، تا به بهترین خروجی آن ها دست پیدا کنیم و برای اطمینان از اینکه مشتریان ما تازه ترین و خوش طعم ترین قهوه ها را دریافت می کنند ، در هفته چندین بار برشته کاری قهوه را انجام می دهیم و تمامی مراحل کنترل کیفی و جلسات آزمون طعمی قهوه ها را بصورت هفتگی  انجام می دهیم تا تجربه خوبی از نوشیدن یک قهوه ایده آل برای مصرف کنندگان فراهم سازیم.

بخش کنترل کیفی قهوه ملو ؛  تمامی مراحل قبل و بعد از برشته کاری را با پروتکل های تخصصی SCA انجام می دهد و مراحل گاز زدایی از دانه ها و استراحت دانه ها به خوبی انجام می گیرد تا کیفیت خوبی ارائه دهیم. یکی از عوامل مهم در کیفیت نوشیدنی قهوه در هنگام عصاره گیری یا دم آوری ؛ داشتن قهوه های گاز زدایی شده است و این مرحله باید به خوبی و درستی انجام گیرد .

در برشته کاری ملو ؛ تنوع خوبی از دانه های روبوستا و عربیکا را فراهم کرده ایم و بدین ترتیب ، طیف خوبی از قهوه های تک منشا و ترکیبی با درجات برشته شدگی مختلف  و نسبت های مختلف ترکیب شده را در اختیار قهوه دوستان قرار داده ایم و بدین ترتیب مشتریان ملو به سبد متنوعی از دانه ها با توجه به ذائقه قهوه نوشی شان ، دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر اینکه برشته کردن قهوه یک علم و هنر است ، ترکیب دانه های قهوه و بدست آوردن طعم های خاص و شگفت انگیز نیز ، یک هنر است ، بسیاری از قهوه نوشان خصیصه های عطری طعمی یک قهوه عربیکا را به اضافه مقدار کمی از قدرت و تن واری و تلخی قهوه روبوستا را به یک قهوه تک منشا عربیکا ، ترجیح می دهند ؛ و یا اینکه برخی از قهوه دوستان ، خصیصه های میوه ای مانند و اسیدیته واضح دانه های عربیکا را به تنهایی دوست نداشته و ترجیح می دهند قهوه ای با ویژگی های غالب طعمی قهوه روبوستا به همراه کمی اسیدیته قهوه عربیکا را داشته باشند ؛ پس در اینجا ، هنر ترکیب قهوه ها ، کلید مهم در ارائه قهوه مطلوب مخاطبین ، می باشد .

یکی از فعالیت های مهم برشته کاری ملو ، ترکیب ویژه دانه های قهوه ؛ متناسب با ذائقه و نیاز قهوه دوستان است و این ترکیبات در دوره های زمانی بر اساس نیاز مخاطبین مرتبا متنوع و بروز می شوند . این ویژگی ، بیشتر مناسب کافه داران و نیزهمکارانی که در کشور قهوه فروشی دارند ، می باشد تا بدین ترتیب به ترکیبات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

در ادامه به معرفی دسته بندی قهوه های عربیکا و روبوستا و قهوه های ترکیبی ملو ، پرداختیم :

قهوه های عربیکای ملو :

 • دانه عربیکا اتیوپی: دان قهوه اتیوپی ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی مطبوع و  طعمی مرکباتی و میوه ای مانند و عطری گلی مانند . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن ملایم است به همراه اسیدیته نسبتا ملایم با بدنه ای نرم و متوسط می باشد.

 

 • دانه عربیکا برزیل : دان قهوه برزیل ملو با درجه برشته کاری تیره , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی تلخ و دودی و طعم شکلات تلخ مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن زیاد است به همراه اسیدیته بسیار کم با بدنه ای پر و قوی می باشد.

 

 • دانه عربیکا مکزیک : دان قهوه مکزیک ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی متعادل و شکلاتی و میوه ای  مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته نسبتا کم با بدنه ای متوسط و نرم می باشد.

 

 • دانه عربیکا نیکاراگوئه : دان قهوه نیکاراگوئه ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی متعادل و شکلاتی و مرکباتی مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته نسبتا کم با بدنه ای متوسط و نرم می باشد.

 

 • دانه عربیکا کنیا : دان قهوه کنیا ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی آجیلی ، شکلاتی و کاراملی و مرکباتی مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته کم با بدنه ای متوسط  می باشد.

 

 • دانه عربیکا کلمبیا : دان قهوه کلمبیا ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی گلی ، مرکباتی و میوه های قرمز ، با ته عطر گلی مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته ملایم با بدنه ای متوسط  می باشد.

 

 • دانه عربیکا گواتمالا : دان قهوه گواتمالا ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای معطر با وِیژگی های عطری طعمی مرکباتی و میوه ای ، با ته عطر کاکائومانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای متوسط  می باشد.

 

 • دانه عربیکا پرو : دان قهوه پرو ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای معطر با وِیژگی های عطری طعمی  میوه ای و گلی، با ته عطر انگور مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای متوسط  می باشد.

 

قهوه های روبوستای ملو :

 • دانه روبوستا ویتنام : دان قهوه ویتنام ملو با  درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی غلات و سرلاک مانند ، با ته عطر ادویه  مانند است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته بسیار کم با بدنه ای متوسط  می باشد. این دانه ها در سه درجه برشته کاری متوسط ، متوسط تیره ، تیره نیز عرضه می گردد.
 • دانه روبوستا برزیل : قهوه و روبوستای برزیل ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی شکلاتی ادویه ای و آجیلی مانند است . شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته بسیار کم  با بدنه ای پر می باشد .
 • دانه روبوستا اوگاندا : قهوه روبوستای اوگاندا ملو با درجه برشته کاری متوسط ، قهوه ای با ویژگی های عطری طعمی شکلاتی با ته مزه کمرنگی که یادآور میوه های مرکباتی است ، می باشد . شدت تلخی این قهوه متوسط ؛ به همراه اسیدیته بسیار کم با بدنه ای متوسط می باشد.
 • دانه روبوستا گواتمالا : قهوه روبوستای گواتمالای ملو با درجه برشته کاری متوسط به تیره ؛ قهوه ای با ویژگی های عطری طعمی شکلات تلخ و کارامل مانند است . شدت تلخی این قهوه متوسط ، با اسیدیته بسیار کم و بدنه ای متوسط می باشد.
 • دانه روبوستا اندونزی : قهوه روبوستای اندونزی ملو با درجه برشته کاری متوسط ، قهوه ای با ویژگی عطری طعمی زمینی و ادویه ای و شکلات تلخ مانند است . شدت تلخی این قهوه متوسط ، با اسیدیته بسیار کم و بدنه ای متوسط می باشد. این دانه ها در سه درجه برشته کاری متوسط ، متوسط تیره ، تیره نیزعرضه می گردد.

 

قهوه های ترکیبی ملو :

 • قهوه ترکیبی آمورا : با  ترکیبی از دانه های روست تیره و روست متوسط  و ترکیبی از 90% دانه های روبوستا و 10% دانه های عربیکا می باشد , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی  شکلات تلخ و تست مانند ، با ته عطر ادویه ای مانند است . ترکیبی از قهوه های مناطق آمریکای جنوبی و آسیای شرقی است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن زیاد است به همراه اسیدیته بسیار کم با بدنه ای پر می باشد .
 • قهوه ترکیبی ورونا : با  درجه برشته کاری متوسط  و ترکیبی از 70% دانه های روبوستا و 30% دانه های عربیکا می باشد. این ترکیب قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی  شکلات تلخ و تست مانند ، با ته عطر ادویه ای مانند است . ترکیبی از قهوه های مناطق آمریکای جنوبی و آفریقا و آسیای شرقی است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط رو به زیاد است به همراه اسیدیته بسیار کم با بدنه ای پر می باشد .
 • قهوه ترکیبی باریستا : با  درجه برشته کاری متوسط  و ترکیبی از 50% دانه های روبوستا و 50% دانه های عربیکا می باشد. این ترکیب ؛ قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی  شکلاتی و مرکباتی و میوه ای مانند ، با ته عطر میوه ای  بوجود آورده است . ترکیبی از قهوه های مناطق آمریکای مرکزی و جنوبی و آسیای شرقی است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط رو به زیاد است به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای پر می باشد . در این ترکیب ویژه تمرکز بر روی بدنه خوب قهوه و کرما و طعم متعادل قهوه قرار گرفته است .
 • قهوه ترکیبی تورینو : با  ترکیبی از دانه های با روست متوسط و ترکیبی از 30% دانه های روبوستا و 70% دانه های عربیکا , قهوه ای با وِیژگی های عطری طعمی  میوه ای مرکباتی مانند است . ترکیبی از قهوه های مناطق آمریکای مرکزی و جنوبی و آسیای شرقی است . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای نرم  می باشد.
 • قهوه ترکیبی عربیکا بِلند ( Arabia Blend ) : قهوه ترکیبی عربیکا بلند ملو با درجه برشته کاری متوسط , قهوه ای معطر با وِیژگی های عطری طعمی  میوه ای و مرکباتی ، با ته عطر گلی و کاراملی مانند است . ترکیبی از قهوه های عربیکای مناطق آمریکای مرکزی و آفریقا است و یکی از ترکیب های مخصوص ملو می باشد . درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته متوسط با بدنه ای متوسط  می باشد.
 • قهوه ترکیبی فول شارژ : قهوه ترکیبی فول شارژ ملو با ترکیبی از دانه های تماما روبوستا با درجه برشته کاری متوسط ، قهوه ای معطر و قوی و نسبتا غلیظ و خوشمزه برای شما فراهم می آورد.  درجه و شدت تلخی این قهوه پس از دم کشیدن متوسط است به همراه اسیدیته بسیار کم  با بدنه ای پر می باشد .
فروش عمده دان های قهوه
فروش عمده دان های قهوه

در صورتی که شما هم در تهران یا شهرستان صاحب کسب و کار مرتبط با قهوه, مانند قهوه فروشی , کافی شاپ , رستوران , هتل هستید می توانید با تماس با واحد فروش ما تمامی محصولات مورد نیاز خود را از جمله دان های قهوه را بصورت عمده خریداری نمایید .

فروش عمده دان های قهوه
فروش عمده دان های قهوه

مجموعه قهوه ملو , به عنوان یکی از عرضه کنندگان قهوه بصورت عمده و در بسته بندی های چند کیلویی به صاحبان کسب و کار های مختلف مرتبط به قهوه,  از جمله قهوه فروشی ها,کافی شاپ ها , شرکت ها , و کسب و کار های خدماتی دیگر می باشد.شما می توانید با ارتباط با قسمت فروش ملوکافی ,لیست قیمت انواع دان قهوه و قیمت عمده نسکافه و پودر کاکائو و کافی میت و قهوه سبز و انواع چای سبز و بلومینک و چای سفید و انواع لوازم و تجهیزات کافی شاپی و رستورانی مختلف و …را استعلام نمایید. همچنین شما می توانید قهوه را به صورت کیلویی نیز در وبسایت ملوکافی خریداری نمایید.

قهوه ملو چه محصولاتی را بصورت عمده عرضه می کند ؟

قهوه ملو بیش از ده ها مدل دان قهوه بصورت روست شده یا خام را به صورت عمده به شما ارائه می کند , در زیر لیستی از قهوه های محصول ملو را می توانید مشاهده کنید .

قهوه ترک با رایحه هل و دارچین

قهوه ترک مدیوم

قهوه ترک ملو بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه و باب میل ذائقه های ایرانی در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه تلخ ملو(Dark Turkich coffee)

قهوه ترک دارک

قهوه ترک دارک  ملو بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه و باب میل ذائقه های ایرانی در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه ویتنام ملو (250 گرمی)

قهوه دان ویتنام مدیوم

قهوه دان ویتنام مدیوم  بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه کشور ویتنام در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه برزیل صددرصد روبوستا مدیوم(۲۵۰گرمی)

قهوه اندونزی جاوه

قهوه اندونزی جاوه بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه اندونزی  در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه اتیوپی ۱۰۰درصد عربیکا (۲۵۰گرم)

قهوه اوگاندا

قهوه اوگاندا ملو بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه اوگاندا در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه اتیوپی ۱۰۰درصد عربیکا (۲۵۰گرم)

قهوه دان EK1

قهوه دان Ek1 بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه آسیای شرقی در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه دون گواتمالا ملو

قهوه گواتمالا

قهوه گواتمالا  بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های گواتمالا در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه برزیل صددرصد روبوستا دارک(۲۵۰گرمی)

قهوه برزیل روبوستا تیره

قهوه برزیل تیره  ملو بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه برزیل تیره در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه برزیل صددرصد روبوستا مدیوم(۲۵۰گرمی)

قهوه دان برزیل روبوستا مدیوم

قهوه دان برزیل روبوستا مدیوم بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه کشور برزیل  در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه دون کلمبیا(۲۵۰ گرمی)

قهوه کلمبیا صد در صد عربیکا مدیوم

قهوه کلمبیا بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های کلمبا با روست مدیوم در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه برزیل صددرصد روبوستا دارک(۲۵۰گرمی)

قهوه برزیل عربیکا تیره

قهوه برزیل عربیکا تیره  ملو بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه برزیل عربیکا  تیره در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

قهوه کنیا ملو ۱۰۰درصد عربیکا (۲۵۰گرم)

قهوه دان کنیا صد در صد عربیکا

قهوه دان کنیا صد در صد عربیکا مدیوم بصورت عمده با ترکیبی از بهترین دانه های قهوه کشور کنیا در بسته بندی های 3 , 5, 10 کیلوگرمی

فرم ثبت نام مشتریان عمده

ثبت نام

شرایط و قوانین خرید از ملوکافی را مطالعه کردم و قبول می کنم

پس از تأیید حساب ، رمزعبور به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)

دیدگاه (105)

 • امید صدقی پاسخ

  با سلام و احترام.
  در صورت امکان لیست قیمت انواع دان قهوه را برایم ارسال فرمایید.
  با تشکر
  امید صدقی

  فروردین 19, 1395 در 10:51 ق.ظ
 • امير ظفري پاسخ

  با سلام بنده قهوه به صورت عمده میخاستم لطفا لیست قیمت را برایم ارسال کنید

  مهر 28, 1395 در 12:43 ق.ظ
  • امین پاسخ

   سلام لطفا لیست قیمت عمده قهوه هاتون رو ارسال می کنید برای بنده. ممنون

   آذر 5, 1399 در 8:02 ب.ظ
 • جواد بترانی پاسخ

  با سلام لطفا اگه امکانش هست لیست قیمت را برام ارسال نماید با تشکر

  آبان 24, 1395 در 8:12 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر دوست گرامی.لیست قیمت به ایمیل درج شده ارسال گردید.
   با آرزوی بهترین ها

   آبان 24, 1395 در 11:53 ق.ظ
 • علی سیدالی پور پاسخ

  سلام

  بهمن 20, 1395 در 12:33 ق.ظ
 • سجاد محمدی پاسخ

  سلام، ممنون می شوم اگر لیست قیمت را برای بنده ارسال کنید تا برای خرید مراجعه نمایم.

  اسفند 16, 1395 در 3:13 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام دوست گرامی لیست قیمت برای ایمیل شما ارسال شد.
   با تشکر

   اسفند 22, 1395 در 12:37 ب.ظ
   • شاهچراغی پاسخ

    سلام. از شیراز مزاحم میشم لیست قیمت میخواستم.

    مرداد 29, 1399 در 11:20 ق.ظ
 • hi coffe پاسخ

  سلام
  لطفا لیست قیمت و پایین ترین سقف خرید عمده را برای من ارسال کنید.
  با تشکر

  اسفند 22, 1395 در 2:44 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام دوست گرامی لیست قیمت برای ایمیل شما ارسال شد.
   با تشکر

   اسفند 22, 1395 در 12:37 ب.ظ
  • آنا پاسخ

   سلام لطفا لیست دان و قیمت رو ارسال کنین

   مرداد 12, 1399 در 7:41 ب.ظ
 • حسبن اصغری پاسخ

  سلام
  لطفا لیست قیمت محصولات و در صورت وجود ، کاتالوگ آنها را برایم ارسال فرمایید.باتشکر
  اصغری

  اسفند 25, 1395 در 11:06 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر . لیست قیمت برای ایمیل شما ارسال شد. با تشکر

   اسفند 26, 1395 در 2:18 ب.ظ
 • میلاد پاسخ

  با سلام لطفا نوع قهوه و قیمت هارو برام ارسال کنید

  فروردین 9, 1396 در 2:47 ق.ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام لطفا نوع قهوه و قیمت هارو برام ارسال کنید

  فروردین 14, 1396 در 8:30 ب.ظ
 • مجتبی مهریزی پاسخ

  سلام
  بنده پخش کتاب دارم (مشهد )
  باتوجه به موقعیت مکانی و مشتریان خاص که عمده آنها از اعضای انجمن های ۱۲ قدمی میباشند تمایل به پخش کلی قهوه دارم
  لطفا راهنماییم کنید
  سپاس

  فروردین 23, 1396 در 11:46 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر. لطفا ایمیل خود را چک نمایید .
   با تشکر

   فروردین 24, 1396 در 12:34 ب.ظ
 • افشین پاسخ

  باسلام و احترام
  محبت میکنید اگر لیست نوع قهوه و قیمتهارو واسم ارسال بفرمائید. باتشکر

  اردیبهشت 2, 1396 در 10:57 ق.ظ
  • مشفق مقدم پاسخ

   با سلام و وقت بخیر لیست قیمت ها برای شما ایمیل شد
   با تشکر

   اردیبهشت 2, 1396 در 12:49 ب.ظ
 • محمد صادق قدرتی پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت عمده قهوه دان ویتنام و کلامبیا رو برام بفرستید

  اردیبهشت 22, 1396 در 7:22 ب.ظ
 • رضا پاسخ

  سلام

  لطفا قیمت عمده انواع قهوه دان را به همراه حداقل خرید برای اینجانب ارسال فرمایید.

  خرداد 1, 1396 در 12:42 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر دوست گرامی لطفا ایمیل خود را چک نمایید.
   با تشکر

   خرداد 2, 1396 در 3:19 ق.ظ
 • محمدعلی پاسخ

  با سلاممی توانید لیست قیمت را برایم ارسال کنید.
  بنده قهوه فروشی دارم

  خرداد 21, 1396 در 11:46 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام لیست درخواستی به ایمیل شما ارسال شد.

   خرداد 23, 1396 در 3:23 ق.ظ
 • ازاد پاسخ

  سلام
  روزتون بخیر
  لطفا کاتالوگ محصولات بهمراه لیست قیمت ارسال بفرمایید
  با سپاس

  خرداد 22, 1396 در 3:50 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر.لیست درخواستی برای شما ارسال شد.

   خرداد 23, 1396 در 4:05 ق.ظ
   • محمد پاسخ

    من میخام بازار یابی قهوه کنم و ایست قیمت های شما رو ببینم لطف میکنید

    آذر 22, 1399 در 11:13 ب.ظ
 • سجاد پاسخ

  با سلام
  لطفا لیست قیمت عمده محصولات دان قهوه را برای اینجانب ارسال نمایید.

  با تشکر

  تیر 26, 1396 در 8:27 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر. لیست درخواستی برای شما ارسال شد.
   با تشکر

   تیر 27, 1396 در 8:43 ب.ظ
 • احسان اوغر پاسخ

  سلام. لطفا لیست قیمت عمده رو برای من ارسال کنید. ممنون

  مهر 2, 1396 در 3:14 ب.ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام و عرض ادب و احترم ، لطفا لیست قیمت فروش به صورت عمده خود را برایم ایمیل فرمائید.

  آبان 13, 1396 در 7:53 ق.ظ
 • جواهری پاسخ

  باسلام و احترام
  محبت فرمائید لیست انواع قهوه ، قیمت ،اسم و میزان حداقل و حداکثر میزان خرید را ارسال بفرمائید.
  باتشکر

  آذر 1, 1396 در 3:09 ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  سلام وقتتون بخیر.من میخام قهوه فروشی باز کنم.لطف کنید لیست قیمتو کلی رو برام ارسال کنید.
  آیا آموزش هم دارید یا خیر؟

  دی 24, 1396 در 2:42 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر دوست گرامی در صورت امکان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا دوستان ما شما را راهنمایی کنند.
   با تشکر

   دی 24, 1396 در 5:20 ق.ظ
 • داریوش پاسخ

  با سلام
  میخوام بدونم بجز این چند نوع قهوه انواع دیگر قهوه مثل لابریکا جامائیکا نیگاراگوآ و … هم دارید یا نه و لطفا لیست قیمتها رو برای نمایندگی فروش واسم بفرستید.
  سپاسگذارم

  اردیبهشت 17, 1397 در 3:35 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر دوست گرامی لیست قیمت برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.
   با تشکر

   اردیبهشت 18, 1397 در 3:32 ق.ظ
 • ثنا پاسخ

  سلام. لطفا قیمت فروش رو برای من ارسال کنین

  مهر 4, 1397 در 11:19 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر. لیست درخواستی به زودی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
   با تشکر

   مهر 5, 1397 در 5:21 ق.ظ
 • محمد سلطانی پاسخ

  با سلام لطفاً لیست قیمتهای عمده رو ارسال فرمایید

  مهر 11, 1397 در 11:10 ق.ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام و احترام
  لطفاً لیست قیمت قهوه برای عمده فروشی و کافی شاپ رو برام ارسال کنید
  با تشکر

  مهر 15, 1397 در 4:03 ق.ظ
 • محسن پاسخ

  سلام … میشه لیت قیمت قهوه ها رو رو برای من ارسال کنید…ممنونم

  مهر 27, 1397 در 4:33 ب.ظ
 • محمد احمدی پاسخ

  سلام.لطفا لیست قیمتتون رو ایمیل کنید.متشکر

  آبان 18, 1397 در 6:20 ب.ظ
 • Amir azad پاسخ

  Ba salam. Lotfan list gheymat ro ersal konid. Mamnoon

  آبان 22, 1397 در 5:56 ب.ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام و احترام
  لطفا لیست قیمت قهوه ها را ارسال فرمائید.
  با سپاس

  آبان 27, 1397 در 5:06 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   با سلام و وقت بخیر دوست گرامی. لیست قیمت برای شما ارسال شد

   آبان 27, 1397 در 7:47 ق.ظ
 • مرتضی پاسخ

  لیست قیمت عمده فروشی تمامی محصولات لطفا ?

  آذر 17, 1397 در 9:31 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر دوست گرامی.لطفا ایمیل و یا شماره تماس صحیح خودتون رو وارد کنید تا لیست درخواستی ارسال گردد

   آذر 18, 1397 در 8:19 ق.ظ
   • فرهاد فتوحی پاسخ

    با سلام لطفا لیست قیمت عمده را ارسال فرمایید با تشکر

    آذر 25, 1399 در 12:05 ق.ظ
 • فرناز پاسخ

  سلام میشه لطف کنیدقیمت انواع قهوه روواسم بفرستین ممنون

  آذر 18, 1397 در 9:00 ق.ظ
 • فرناز پاسخ

  قیمت قهوه عمده روبفرستیدممنون

  آذر 18, 1397 در 9:03 ق.ظ
 • زارع پاسخ

  سلام وقت بخیر
  لطفا اگر زحمتی نیست لیست قیمت برام بفرستید.
  ممنون

  دی 1, 1397 در 3:54 ق.ظ
 • حمید پری پور پاسخ

  سلام لطف بفرمایید لیست قیمت هاتون رو برا بنده ارسال کنید

  دی 1, 1397 در 5:46 ب.ظ
 • شاهين پاسخ

  لطفا تمامي قيمت ها براي من ارسال كنيد.ممنون

  دی 4, 1397 در 2:07 ب.ظ
  • علیرضازارع پاسخ

   سلام ببخشید لیست قیمت قهوه عمده رو برام بفرستید

   مرداد 26, 1399 در 1:05 ق.ظ
 • topboy پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمتهای خرید عمده و کمترین سقف برای خرید عمده رو ارسال نمایید

  دی 10, 1397 در 11:08 ق.ظ
 • topboy پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمتهای خرید عمده و کمترین سقف برای خرید عمده رو ارسال نمایید با تشکر

  دی 10, 1397 در 11:09 ق.ظ
 • شایان پاسخ

  سلام لطف کنید لیست قیمت تمامی محصولات رو برام ارسال کنید ممنون

  دی 11, 1397 در 7:32 ق.ظ
 • عادل پاسخ

  با سلام.خسته نباشید.لطفا لیست کامل محصولات با قیمت برای بنده ارسال کنید.متشکرم
  erfan.research@gmail.com

  دی 18, 1397 در 5:21 ق.ظ
 • مهراب پاسخ

  قیمت عمده دون قهوه رست شده و رست نشده.ممنون

  دی 18, 1397 در 8:35 ب.ظ
 • ذوالفقاری پاسخ

  سلام لطفاً لیست قیمت عمده وحداقل فروش عمده رو هم بفرستیدممنونم

  دی 21, 1397 در 4:31 ق.ظ
 • Jef پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت قهوه رست شده و در صورت موجود بودن قهوه خام (سبز) لیست قیمت انها را نیز به ایمیل بفرستید
  ======@=====

  بهمن 2, 1397 در 5:28 ب.ظ
 • حمید دهقانی پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت تمامی محصولات رو برام ارسال کنید

  بهمن 14, 1397 در 9:55 ق.ظ
 • محمد امين ضيايي پاسخ

  من ليست قيمت قهوه رو مي خام واسه شهرستان لطفا با من تماس بگيريد

  بهمن 14, 1397 در 4:26 ب.ظ
 • عصام زحمتكش پاسخ

  سلام
  ليست قيمت رو برام بفرستيد
  زياد ميخوام براي شهرستان
  بخاطر سفر خارج از ايوان از طريق واتس اپ فعلا لطفا
  ممنون منتظرم
  =========

  بهمن 18, 1397 در 9:38 ق.ظ
 • رضا قاسمی پاسخ

  سلام لطف کنید لیست قیمت انواع قهوه را برام بفرستید

  بهمن 19, 1397 در 6:28 ب.ظ
 • دیبا درین پاسخ

  لیست قیمت برای خرید عمده میخوام، فوری

  بهمن 23, 1397 در 1:54 ب.ظ
 • مسعود پاسخ

  لطفا لیست قیمت لطف کنید ممنون

  بهمن 28, 1397 در 8:13 ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام لیست قیمت برام بفرستید ممنونم

  فروردین 21, 1398 در 6:26 ب.ظ
 • علیرضا امیرجانی پاسخ

  باسلام
  لطفا قیمت دان قهوه، حداقل میزان سفارش و شرایط خرید رو بفرمایید
  سپاسگزارم

  فروردین 23, 1398 در 10:33 ب.ظ
 • Hossin پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت تتون ایمیمیل کنید

  اردیبهشت 28, 1398 در 11:33 ب.ظ
 • Hossin پاسخ

  سلام
  لطفا لیست قیمت ایمیل کنید

  اردیبهشت 28, 1398 در 11:36 ب.ظ
 • نعمت الله یلمه پاسخ

  سلام. لطفا قیمتها رو ازطریق واتساپ یا ایمیل برام بفرستید
  ممنونم

  خرداد 28, 1398 در 5:22 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر لطفا شماره ی خودتون رو اعلام کنید.تا لیست قیمت ها براتون ارسال بشه.

   خرداد 29, 1398 در 10:06 ق.ظ
 • دادرس پاسخ

  مطالب شما بسیار قابل استفاده هست،فقط لطف بفرمائید درباره شرایط نگهداری انواع دانه قهوه راهنمایی بفرمائید.

  خرداد 30, 1398 در 3:17 ب.ظ
 • مهدي شاه محمدي پاسخ

  با سلام
  من مي خوام پد قهوه جهت ارايه در بازار توليد كنم. براي اين كار نيازمند دانه عربيكاي برزيلي رست نشده و دانه عربيكاي رست نشده روبوستا دارم. لطفا قيمت را به ازاي 100 كيلو بدهيد

  تیر 1, 1398 در 12:48 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام لطفا با شماره های فروشگاه و بخش خرید تماس بگیرید

   تیر 1, 1398 در 2:19 ب.ظ
 • Reza پاسخ

  سلام امکان داره لیست قیمت تمام قهوهاتونو همراه با حداقل خریدو برا ارسال کنید

  مرداد 22, 1398 در 8:33 ب.ظ
 • کرمی 09175971779 پاسخ

  لیست قیمت عمده دان قهوه لطفا

  شهریور 3, 1398 در 1:10 ب.ظ
 • ایران پاسخ

  باسلام
  لیست عمده قهوه سبز
  باتشکر

  شهریور 24, 1398 در 12:33 ب.ظ
 • mehranhosseinzadeh پاسخ

  سلام
  لطفا لیست قیمت دان قهوه و سایر محصولاتتون رو برام ارسال کنید

  دی 22, 1398 در 7:07 ب.ظ
 • amirabbas پاسخ

  سلام قيمت دان قهوه لطف ميكنيد

  مرداد 10, 1399 در 6:56 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام و وقت بخیر لطفا یک شماره تماس برای ما ارسال کنید تا بتونیم قیمت ها رو براتون ارسال کنیم.
   با تشکر

   مرداد 11, 1399 در 11:50 ق.ظ
 • کامران پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت عمده دون قهوه رو برام ارسال کنید
  سپاسگزارم

  مرداد 13, 1399 در 10:42 ب.ظ
 • حسین شریعتمداری پاسخ

  سلام وقتتون بخیر لطف میکنید لیست قیمت عمده قهوهاتون رو برام بفرستید
  سپاسگزارم

  مرداد 17, 1399 در 6:55 ب.ظ
 • علیرضازارع پاسخ

  سلام لیست قیمت دان قهوه عمده برام بفرستید

  مرداد 26, 1399 در 1:03 ق.ظ
 • رضایی پاسخ

  سلام
  لیست قیمت دون قهوه لطفا

  مرداد 27, 1399 در 2:00 ب.ظ
 • سید محمد حسینی پاسخ

  لیست قیمت +حدالعقل قیمت خرید عمده ❤❤❤❤سپاس

  شهریور 4, 1399 در 12:03 ب.ظ
 • طیبه پاسخ

  با سلام اگر ممکنه لیست قیمت انواع روبستا و عربیکا رو به کیلو برای من ارسال کنین . سپاس از توجه شما

  شهریور 26, 1399 در 10:17 ب.ظ
 • علي عباسي پاسخ

  سلام
  با عرض خسته نباشيد لطفا يه ليست قيمت ارسال نماييد و كمترين مقدار خريد به قيمت عمده رو

  آبان 7, 1399 در 12:29 ق.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.

   آبان 8, 1399 در 12:39 ب.ظ
 • منوچهری پاسخ

  سلام وقت بخیر ..لطف میکنین لیست قیمت عمده رو بهم بدین ..واسه شیراز میخوام ..سپاس

  آبان 7, 1399 در 2:19 ب.ظ
  • پشتیبانی فروشگاه پاسخ

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.

   آبان 8, 1399 در 12:37 ب.ظ
 • هیوا پاسخ

  سلام
  لطفا لیست قیمت

  آذر 15, 1399 در 10:02 ب.ظ
 • شاهین پاسخ

  با سلام لطفا قیمت عمده قهوه عربیکا پرو و برزیل را ارسال کنید.ممنون

  دی 18, 1399 در 12:24 ب.ظ
 • مهدی بابایی پاسخ

  سلام. وققتون بخیر باشه
  محبت میکنید لیست قیمت رو برای بنده ارسال کنید

  دی 28, 1399 در 7:21 ب.ظ
 • پوریا پاسخ

  قیمت های عمده تونو می خواستم

  بهمن 10, 1399 در 2:02 ق.ظ
 • Marjan Moradi پاسخ

  را به شما همکار محترم معرفی میکنیم. “PRENDI” با افتخار محصول جدید کپسول قهوه ایتالیایی
  این یکی از بهترین محصولات کاملا آلومینیوم است که امروز در بازارایتالیا موجود است. ما بهترین هزینه ممکن را به شما عرضه می کنیم. ادعاهای ما بر مبنای بازخورد های مختلفی است که از مشتریان مختلف دریافت کرده ایم و نه براساس قضاوت خود .
  ما متواضعانه از شما می خواهیم که این محصول را در مراکز خود امتحان کنید و به شما اطمینان می دهیم که با نتایج این کالا بسیار خرسند خواهید شد. مدیران ارشد فروش ما آماده هستند تا با شما ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد محصول ما شرح دهند.
  کپسولی هست مناسب برای دستگاههای نسپرسو وکراپس و دلونگی “PRENDI”

  تحویل محصول میتواند مستقیم از درب کارخانه در ایتالیا کشور رم باشد و یا تحویل در دبی و حتی در ایران بندر انزلی میباشد.
  برای دریافت نمونه شما میتوانید با دفتر ما در تهران هماهنگی داشته باشید .

  با سپاس

  مرجان مرادی
  مدیر فروش

  بهمن 24, 1399 در 12:13 ق.ظ
 • منوچهر پاسخ

  سلام لیست قیمت و برام ارسال کنید

  اسفند 5, 1399 در 9:23 ق.ظ
 • مجتلی پاسخ

  سلام میشه قیمت انواع قهوه را برام بفرستین

  فروردین 15, 1400 در 11:03 ق.ظ
 • بیژن جوهرچیان پاسخ

  سلام لطفا لیست قیمت قهوه به خصوص قهوه ترک بصورت دانه و بصورت پودر برام ارسال کنید . عمده . تشکر
  بیژن جوهرچیان

  اردیبهشت 16, 1400 در 4:50 ب.ظ
  • پشتیبان ملوکافی پاسخ

   سلام بی زحمت برای خرید عمده به وآتس آپ ما پیام بدین 09190224063

   اردیبهشت 21, 1400 در 5:01 ب.ظ
 • رضا پاسخ

  سلام لیست محصولات و قیمت عمده را برام ارسال کنید

  خرداد 22, 1400 در 3:38 ب.ظ
  • پشتیبان ملوکافی پاسخ

   سلام برای خرید عمده بی زحمت به واتس آپ ما پیام بدین ، 09190224063

   خرداد 25, 1400 در 10:38 ق.ظ
 • مهدي جابريان پاسخ

  سلام لطفا قيمت عمده قهوه را ارسال كنيد با تشكر.

  تیر 20, 1400 در 4:13 ب.ظ
 • علی امرایی پاسخ

  سلام لیست قیمتهای دان قهوه عمده را میخواستم لطفا

  مرداد 2, 1400 در 1:43 ب.ظ
 • مهدی سعیدی پاسخ

  لیست قیمت عمده محصولات بفرمایید
  قهوه لوتوس سعیدی
  با تشکر

  مهر 15, 1400 در 9:01 ب.ظ
 • ابوالفضل واحدیان پاسخ

  سلام‌لیست قیمت‌های دان عربیکا‌ و ربوستا رو ایمیل کنید اگر عربیکا اسپشیالیتی هم دارید بفرستید ممنون

  مهر 16, 1400 در 2:34 ق.ظ
 • حسین پور پاسخ

  سلام وقت بخیر
  لطفا لیست قیمت برام ارسال کنید
  تشکر

  آبان 4, 1400 در 2:11 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)