تقویم‌های تاریخی لاوازا

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)
lavazza-cleander-history

تقویم‌های تاریخی لاوازا

زمان مطالعه: 6 دقیقه|

سفری در تاریخ یک مورد کلکسیونی گرانبها

اولین تقویم لاوازا در 1993 منتشر و عکاسی آن توسط هلموت نیوتن انجام شد.  این شروع ماجرای هیجان انگیزی، بر اساس رابطه خاص بین عکاسی و قهوه لاوازا بود. هر دو فرزندان هم عصر ما، انرژی‌زا، و اغواگر هستند: گرچه آنها به سرعت مصرف می‌شوند، اما لذت دلپذیر آنها ماندگار است.

به سرعت تقاضا برای تقویم لاوازا افزایش یافت و به آیتمی ‌با ارزش برای کلسیون داران، و بازیگری مهمی ‌در ارتباطات بین المللی لاوزا تبدیل شد، که بهترین عکاسان برایش عکاسی می‌کنند.

1) “2030: مشغول به چه کاری هستید؟” تقویم 2018 لاوازا توسط پلاتون آنتونیو

این سوال که در تقویم 2018 به چشم می‌آید بطور عامدانه‌ای رک ، و محرک است و حاوی دعوتی شامل 17 هدف توسعه پایدار تعریف شده توسط سازمان ملل متحد است که تا 2030 باید به آن دست یافت –  که این تاریخ نهایی را ملل متحد خودش برای تبدیل کارخانه به مکانی با پایداری بهتر مشخص کرده است.

تقویم شامل پرتره‌هایی از برخی از کسانی که این چالش را برای تغییر با عملکردهای منسجم و نوآوری‌های که پیامد‌های واقعی دارد پذیرفته‌اند، و افرادی که می‌توانند برای همه الهام بخش باشند است. این پرتره‌ها در خدمت نشان دادن مسیر در طول سال، که اهداف سفیرانش هستند قرار داده شده‌اند: از آب تمیز تا برابری جنسیتی، از آموزش تا اقیلم، از مصرف پایدار تا احترام به تنوع زیستی.

با وجود اینکه به نظر می‌رسد تا 2030 مسیر طولانی در پیش باشد، تقویم 2018 لاوازا در نظر دارد تا هر روز به ما یاد آوری کند که همه ما باید در خط جلو با تمام وجود برای آینده بجنگیم.

تقویم 2018 با عنوان : “2030: مشغول به چه کاری هستید؟”

خرید انواع قهوه لاوازا

محصولات لاوازا را بصورت آنلاین خریداری کنید

ما چیزی هستیم که زندگی می‌کنیم

تقویم 2017 لاوازا توسط دنیس روور

جادوی جغرافیای چهره‌ها نقشی کلیدی در تقویم 2017 لاوازا دارد، “ما چیزی هستیم که زندگی می‌کنیم”.

“ما چیزی هستیم که زندگی می‌کنیم” آخرین ماجرا از سه گانه مدافعان زمین است، که توسط لاوازا با همکاری اسلو فود انجام شده است. از هند تا لائوس و ویتنام، از سری لانکا تا‌اندونزی، از طریق لنز دوربین دنیس روور، رابطه ژرف میان زمین و مردمی‌که بر آن زندگی می‌کنند به تصویر کشیده شده است: عشق برای هر درخت قهوه، نبردی علیه اقلیم متخاصم، تمایل یادگیری روش‌های جدید، احترام به سنت‌ها و قوانین، اتحاد جوامع مختلف در همین گوشه از جهان.

بخشی انسان و بخشی زیست بوم: تقویم “ما چیزی هستیم که زندگی می‌کنیم” لاوازا از 12 مجموعه عکس که در کنار هم آورده شده‌اند تشکیل شده است. در یک سو چهره لخت زنان و مردان است، که در سرشت و ماهیت ذاتی خود به تصویر کشیده شده است. در سوی دیگر یک مکان است، یک منظره، که زیست بومی‌که آنها در آن زندگی می‌کنند و طبیعتی که در آن کار می‌کنند را نشان می‌دهد. تصاویر روور بگونه‌ای است که انگار دو نیمه مشترک هستند – انسان‌ها و زیست بوم شان – که همدیگر را پوشانده و شکل داده‌اند: هر پرتره یک منظره نیز هست، و هر منظره نیز به یک پرتره ختم می‌شود.

تقویم 2017: ما چیزی هستیم که زندگی می‌کنیم.

از پدر به پسر

تقویم 2016 لاوازا توسط جویال

لاوازا و اسلو فود آلبوم “از پدر به پسر” را ارائه کرد، تقویم جدید 2016 که توسط عکاس جوان کانادایی جوی ال تهیه شده است.

موضوعات عکاسی‌های او #مدافعان-زمین هستند: قهرمانان مدرن زمین که، به لطف آموزش پدرشان، از تنوع زیستی دفاع می‌کنند و توسعه پایدار را گسترش می‌دهند. گزارش تصویری، در آمریکای مرکزی و جنوبی عکاسی شده است، و تکامل طبیعی تقویم 2015 لاوازا را نشان  می‌دهد و به حمایت از طرح Terra Madre Giovani اسلوفود کمک می‌کند – ما سیاره را تغذیه می‌کنیم.

در این سال دوباره تقویم به دقت در نسخه‌های محدود، برای حمایت از پروژه Terra Madre Giovani به فروش خواهد رسید.

سرآشپزهای الهام بخش: 2014- مارتین شولر

کیمیای باور نکردنی و داستان‌های با کیفیت تقریبا سینمایی،  یک دنباله طبیعی بدون درز که الهام بخش صحبت می کند. و قهوه. عکاس مشهور پرتره شولر، توجهش را معطوف آشپزانی که مانترای شان را در آشپزخانه الهام بخش می‌کنند کرده است.

عکاس: مارتین شولر.

او در مونیخ آلمان در 1968 متولد شد. او عمیقا تحت تاثیر پرتره‌های کلاس کار از آگوست سندر، همینطور برند و هیلا بیچر بود. او به عنوان دستیار آنی لیبوویتز از 1993 تا 1996 کار کرده است.

خرید انواع برند های قهوه دنیا

برترین برند های قهوه را بصورت آنلاین خریداری کنید

/365 تقویم اجتماعی لاوازا

365/1– تقویم اجتماعی 2013 لاوازا تقویم سال 2013 لاوازا است: که یک تقویم مرسوم نیست بلکه مجموعه ویدیویی است که داستان  یک سال را در یک روز به 12 شکل  بازگو می‌کند. این کار توسط تصاویر و ویدیوهایی آپلود شده توسط کاربران، که اولین تقویم دیجیتال لاوازا را به وجود آورد انجام شده است.

هنرمند: مارکو برامبیلا

با پیش زمینه‌ای در سینما و علم و تخیل، مارکو برامبیلا یک  هنرمند ویدیو اینستالیشن در حال ظهور است، و  در موزه هنر مدرن سان فرانسیسکو و فستیوال فیلم سان دنس مورد تحسین قرار گرفته است.

لاوازرها :  2012- 12 عکس ویژه

لاوازرها اسم نسخه بیستم تقویم لاوازا است، که در جشنی برای آن رویداد مهم، 12 عکاس حرفه‌ای را متحد می کند که کمک کردند با گذشت سال‌ها چنین موفقیتی حاصل شود. Erwin Olaf, Thierry Le Gouès, Miles Aldridge, Marino Parisotto, Eugenio Recuenco, Elliott Erwitt, Finlay MacKay, Mark Seliger, Annie Leibovitz, Albert Watson, David LaChapelle, Ellen von Unwerth.

آنها مشتاقانه خودشان را در بازی گذاشتند، و رابطه خاص شان با قهوه لاوازا را از طریق خودنگاره‌ها جشن گرفتند. با سرپرستی سازمان Armando Testa، که نیز برای تقویم این سال کمک کرده بود، 12 عکاس خودشان را از طریق ابتکار، و عکس‌های بشدت غیر معمول و خلاقانه به تصویر کشیدند.

عاشق شدن در ایتالیا 2011- مارک سلیگر

ایتالیا جایی است که مردم در آن عاشق می‌شوند: و هرکسی که حداقل یک بار آنجا بوده این را می‌داند. باید چیزی در هوا، یا شاید در زیبایی مناظر، اقلیم ملایم، و افسون معماری محلی باشد، که باعث بروز نجیب‌ترین تمایلات می‌شود: ایتالیا، اشتیاق به خالص ترین شکلش است. و این تم تقویم لاوازا در 2011 است: یک نور اما ماجرای فوق العاده‌ای از طریق عکس‌ها، که در لحنی سورئال و ظریف به وسیله عکاس آمریکایی مارک سلیگر تعریف شده است.

عکاس: مارک سلیگر

7_FLORENCE

7_FLORENCE

تجربه اسپرسو ایتالیایی 2010- مایلز الدریج

ستاره تقویم 2010 لاوازا، تجربه اسپرسو ایتالیایی، یک موسیقی ایتالیایی، سفیر جهانی استعداد، یک روح مثبت و سبک زندگی است. این تقویم شگفت آور و هیجان انگیز توسط عکاس بریتانیایی مایلز آلدریج ، که 7 عکس به یاد ماندنی ثبت کرده تهیه شده است.

عکساس: مایلز الدریج

با شکوه ترین تجربه اسپرسو فینلی مکای-2008

از طریق جلوه‌های اغواگر و پس زمینه‌های مجلل، ملکه تقویم 2008 لاوازا ما را برای تجربه‌ای واقعا شاهانه  به دربارشان دعوت می‌کنند. هر ملکه محترمی شاهش را دارد، و به طور طبیعی، پادشاه تقویم لاوازا اسپرسو است، قهوه‌ای که در هر تصویری حکمران است.

شگفت انگیزترین تجربه اسپرسو 2007 یوجینیو رکوئینکو

در شهری بی قانون، به سبک کمیک‌های آمریکایی دهه چهل، یوجینیو رکوئینکو از ابر قهرمانان خوش‌اندام عکاسی می‌کند، که با اسپرسوی لاوازا لغزش ناپذیر شده‌اند. استفاده استادانه از نور و رنگ هر عکس از تقویم 2007 لاوازا را، با عطر و طعم قهوه وسوسه انگیز می‌کند.

عکاس: یوجینیو رکوئینکو

تقویم 2006 لاوازا :  تجربه یک اسپرسو درجه یک – الن فون انوت-2006

زنان، سفر، رویاها. بعد از تقویم 1995 لاوازا، الن فون انوت تقویم 2006 لاوازا را نیز امضا کرد، که مختص به لاکچری و پرواز، درست مثل زمانی که آسمان‌ها برای انتخاب محدود بودند، و تخیل پر از بهشت‌های عجیب، نوشیدنی‌ها و قهوه، لبخندها و انتظارات بود ؛ است.

عکاس: الن فون

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

بازگشت به وبلاگ ملو (دانستنی های قهوه)